Asystent rodziny. Jaka nazwa szkolenia dla tego pracownika

Pytanie: Jaką informację należy umieścić na zaświadczeniu o ukończeniu szkolenia okresowego bhp dla pracownika opieki społecznej zatrudnionego na stanowisku asystenta rodziny? Czy wystarczy „szkolenie dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych”, czy należy jednak w tym miejscu umieścić informację zgodnie z dodanym w § 14 ust. 2 pkt 6 rozporządzenia, czyli „szkolenie dla pracowników niewymienionych w pkt. 1–5, których charakter pracy wiąże się z narażeniem...”. Czy może wystarczy inny skrócony zapis?

Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Aktualności BHP zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła


Zostań subskrybentem publikacji Aktualności BHP

ZOBACZ OFERTĘ